قوانین ما :

 

- مشتریان قالب‌یار در شهرستان‌ها از خدمات ویژه ارسال رایگان تا باربری‌های شرق، جنوب و غرب بهره‌مند می‌باشند.

- مشتریان قالب‌یار درمناطق سعدی,بهارستان ولاله زارقالب های خود را رایگان دریافت می‌کنند.

- کلیه سفارشات شهرستان تنها در پایان ساعت کاری این مجموعه صورت می‌پذیرد.

- خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش از سلامت طرح‌تان مطمئن شوید.

 قالب‌یار در تمام مراحل با شما درارتباط خواهدبود، تا کار به نحو مطلوب انجام شود و خدماتی مانند برش لبه‌های تخته و تعمیرات کلی و جزئی را با هماهنگی، انجام می‌دهیم.

- در مواردی نظیر قطع یا نوسانات برق و نقص دستگاه و مشکلات پیش‌بینی نشده، ممکن است در روند تولید و سفارش شما خللی ایجاد گردد، ما در تمام موارد و آنلاین با شما در ارتباط خواهیم بود. پایبندی به زمان مشخص شده ملاک اول قالب‌یار است.

موارد ضروری در طراحی قالب:

- قالب‌یار در ساخت لیبل وکارهای تمام تیغ به طراحی شما متعهد بوده و دخل و تصرفی نمی‌کند. طرح‌های شما دقیقاً به همان صورت که ارسال گردیده,ساخته می‌شود.(درصورتیکه از نظر متخصصین ما ایرادی در طرح شما مشاهده شود با شما هماهنگی لازم را بعمل می آوریم)

در ساخت جعبه,پاکت,کارتن و...طراحان و متخصصین قالب‌یارطرح را چک کرده ودر صورت لزوم نمونه گیری انجام خواهد شد.تا جعبه ویا پاکت شما به بهترین شکل ممکن ساخته شود. ضمن این‌که روند قرینه‌سازی طرح شما بعهده‌ی قالب‌یار می‌باشد و تمامی طرح‌ها قبل از ساخت قرینه خواهد شد.تاکید میشود طبق اصول قالب سازی تمام طرحهای ارسالی توسط قالب یار قرینه خواهد شد.

- حتماً کادر اضافه برای کارتان در نظر بگیرید. درصورت قرارندادن کادر و چوب مورد نظر برای طرحتان، قالب‌یار از هر چهار طرف کادری به اندازه یک سانتی‌متر برای شما در نظر می‌گیرد. و در صورت بروز اشکال در طراحی، مسئولیت با خود شماست. لطفاً لب پنجه‌ی قالبتان را با علامت پیکان مشخص کنید.

کادر مورد نیاز بصورت تقریبی برای دستگاههای ضرب تیغ:

دایکات : نهایتا 2 سانتیمتر از هرطرف

ملخی:سمت لب پنجه حداقل 8 میلیمتر و سه طرف دیگر 10سانتیمتر (حدودی)

لترپرس:برای لب پنجه حداقل 1سانتیمتر

-پس از دریافت قیمت شما تنها دو ساعت فرصت دارید پرداخت را انجام دهید تا روند ساخت قالب شما آغاز گردد.در غیر اینصورت شما مجدداً با یک کلیک میتوانید قیمت مجدد دریافت نمایید.

 - چت آنلاین این امکان را به شما می دهد تا به صورت آنلاین با کارشناسان ما صحبت کرده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

اصلاح یا حذف سفارش:

- درصورت بروز خطا در طراحی و یا اشتباه در ثبت سفارش، شما می‌توانید به صورت آنلاین، در قسمت اصلاح و لغو سفارشات، حذف و یا اصلاح نمایید.

مراحل نهایی قالب:

- پس از دریافت قالب و پیش از تولید انبوه، ابتدا نمونه‌ی اولیه را از هر حیث کاملاً بررسی کنید و پس از اطمینان از سلامت قالب و طرح به‌دست‌آمده، روند تولید را ادامه دهید، در غیراینصورت، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه قالب‌یار نیست.

مشتری گرامی، ازآنجاکه تشخیصِ مجاز یا غیرمجاز بودنِ طرح شما بدون نمونه‌ی چاپی برای قالب‌یار مقدور نیست، لذا خواهشمندیم از ارسال طرح‌های غیرمجاز مانند تمثال ائمه‌ی اطهار(ع)، فال، تاتو، ورق‌های بازی و... خودداری کنید. مجاز بودن سفارش‌های ارسالی طبق قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی الزامی است.

کاربر گرامی اگر با مشکل پرداخت از درگاه سداد روبرو شدید لطفا با تغییر مرور گر خود مجددا امتحان کنید.پیشنهاد میکنیم هرگز از مرورگر Google Chrome استفاده نکنید زیرا از طرف بانک با مشکل پرداخت روبرو خواهید شد.