آنچه درباره قالب‌یار می‌خواهید بدانید:

شاید برای‌تان جالب باشد که چطور به اینجا رسیدیم و پشتوانه‌ی گروه ما چیست؟ برای همین یک معرفی کوتاه از خودمان در اختیار شما قرار داده‌ایم:

مجید صبوری، «قالب‌سازی تابان» را در سال 1373 تأسیس کرد و کم‌کم توانست کادر مجرّبی از طراحان و قالب‌سازان را در «تابان» گردآوری کند. در اوضاع و احوالی که پیوسته اقتصاد کشورمان افت‌وخیز داشت و بسیاری از کسب‌وکارها نتوانستند استمرار پیدا کنند و متأسفانه موفقیتی حاصل نکردند، طی 26 سال توانستیم رضایت خاطر مشتریان را در این صنعت کسب کنیم.
سال 1396، جزء اولین گروه هایی بودیم که دستگاه تمام‌اتوماتیک خَم‌کن را تهیه و راه‌اندازی کردیم و سرعت در ارائه‌ی خدمات به مشتریان‌مان را به‌عنوان یک مزیّت قابل‌توجه به دست آوردیم. حالا وقت‌اش رسیده بود که طرحی نو دراندازیم و «قالب‌سازی تابان» را با ارائه‌ی خدمات آنلاین گره زنیم؛ آن‌هم برای اولین بار در خاورمیانه و با نام نوینِ «قالب‌یار»؛ نخستین گروه قالب‌سازیِ کشور که بدون حضور مشتری، خدمت‌رسانی می‌کند.
بهبود تکنولوژی، هزینه‌های تمام‌شده‌ی تولید را کاهش داده و این صرفه‌جویی در وقت و هزینه، علاوه بر سرعت در ارائه‌ی خدمات، منجر به قیمت‌گذاریِ تعادلیِ منصفانه‌تر و پایین‌ترمان شده است.
شما مشتریان عزیز دیگر نیاز نیست برای رفت‌وآمد به‌منظور سفارش حضوری، هزینه صرف کنید و تمام روند سفارش، از ارائه‌ی طرح و پیگیری تا دریافت فاکتور، تسویه حساب و دریافت قالب نیز غیرحضوری است و برای ارائه‌ی این خدمات، هزینه‌ی مازادی از شما گرفته نمی‌شود. حتی تحویل سفارش در مناطق مرکزی و پایانه‌های تهران نیز کاملاً رایگان است.
«قالب‌یار» هم‌اکنون نیروهای جوان، زبده و خوش‌فکری را به کار بسته که سال‌ها تجربه را بارور کند و خدمات ویژه‌ای برای مشتریان در نظر گیرد. بی‌شک جلب رضایت مشتری، تنها عاملی بود که 26 سال ما را استوار نگه داشت و مطمئن باشید این اعتماد را از دست نخواهیم داد، چون آن را ساده به دست نیاوردیم!
اما چگونه می‌توان سفارش داد؟
اول از همه باید بپذیریم که اینترنت و تکنولوژی، صنعت را در دنیای معاصر در قبضه‌ی خود گرفته است؛ با پذیرش این اصل بدیهی، شما کار سختی در پیش نخواهید داشت.
ابتدا عضو سایت می‌شوید و بعد، طرح‌تان را به‌صورت آنلاین برای ما ارسال می‌کنید. در مرحله‌ی بعد، در سریع‌ترین زمان ممکن، هزینه‌ی تولید با توجه به زمان انجام کار، برای شما ارسال می‌شود. همچنین از تمام روند سفارش با پیامک مطلع می‌شوید و واحد پشتیبانی نیز آماده است تا در صورت اصلاح و یا لغو درخواست، شما را راهنمایی کند. به همین سادگی!